Rolety

Nasze produkty łączą ze sobą najwyższą jakość, walory dekoracyjne, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która dba o profesjonalne wykonanie zadań. Posiadamy duży potencjał produkcyjny i rozbudowaną flotę, efektywnie zarządzamy procesem zaopatrzenia i dystrybucji, podejmujemy się nietypowych rozwiązań.

Przejdź do katalogu

Osłony wewnętrzne

Gracja

Klasyczna roleta w kasecie z prowadnicami montowana do listwy przyszybowej.
Idealnie nadają się do niestopowych listew przyszybowych dzięki łukowym i szerokim prowadnicom
Dostępna w dwóch wariantach kaset:PCV – biały, złoty dąb, orzechALU – biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester, wiśnia, mahoń, dąb bagienny oraz dowolny kolor z palety RALKaseta przykręcana
prowadnice przyklejane

Gracja profil

Klasyczna roleta w kasecie. Idealna dla okien z pakietem 3szybowym dzięki zastosowaniu przestrzennych prowadnic.Kaseta może być przyklejana bądź montowana na bezinwazyjne haczyki.Dostępne kolory: biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, mahoń, orzech, dąb bagienny, winchester.Roleta dostępna również w wersji dzień i noc.

Vegas Classic

Roleta w aluminiowej kasecie z prowadnicami montowana do listy przyszybowej.Idealnie nadają się do niestopowych listew przyszybowych dzięki łukowym i szerokim prowadnicom.Dostępna w kolorze białym, brązowy, antracytowym oraz dowolnym kolorze z palety RAL.Kaseta przykręcana.Prowadnice przyklejane.

Vegas Mini

Roleta materiałowa bez kasety i prowadnic montowana do skrzydła okiennego.
Zaletą Vegas mini jest możliwość bezinwazyjnego montażu na blaszki oraz zastosowanie prowadzenia żyłkowego.Dostępne kolory: biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech oraz mahoń.

Capri

Roleta materiałowa w kasecie o oryginalnym kształcie.
Kaseta dostępna jest w dwóch rozmiarach mini (45mm) oraz maxi (55mm).
Zarówno kaseta jak i prowadnice są przyklejane.
Zaprojektowana tak, aby nie przysłaniać światła szyby.Dostępne kolory:
Mini – biała
Maxi – biała, antracyt, złoty dąb, orzech.

Sky Lux

Roleta materiałowa w kasecie o oryginalnym kształcie.
Kaseta dostępna jest w dwóch rozmiarach mini (45mm) oraz maxi (55mm).
Zarówno kaseta jak i prowadnice są przyklejane.
Zaprojektowana tak, aby nie przysłaniać światła szyby.Dostępne kolory:
Mini – biała
Maxi – biała, antracyt, złoty dąb, orzech.

Wolnowiszące

Rolety montowane do ściany lub sufitu doskonale sprawdzą się we wnęce.
Cztery warianty wielkości wałka pozwolą na dopasowanie rolety do najbardziej wymagających wnętrz.
Ø32 mm
Ø42 mm
Ø50 mm

Boczki dostępne w kolorze białym, brązowym, szarym, antracytowym i czarnym.

Maxi

Roleta wolnowisząca w kasecie.
Dzięki swoim właściwościom nadaje się do dużych witryn. Mocowana do sufitu lub ściany.Roleta może być sterowana ręcznie za pomocą koralika lub silnikiem.Kaseta dostępna w kolorze białym i srebrnym.Roleta dostępna również w wersji dzień i noc.

Dzień i Noc

Rolety dzień i nocWychodząc naprzeciw panującym trendom nasze roletki stworzyliśmy w wersji dzień noc. Szeroki wybór wariantów pomoże na dobranie rolet do każdego wnętrza.

Osłony zewnętrzne

Rolety w zależności od typu montażu można podzielić na kilka systemów:
adaptacyjny – stosuje się przede wszystkim w istniejących budynkach.
do zabudowy/podtynkowy – stosowany na ogół w nowo wznoszonych budynkach.
do zabudowy/nadstawny – przeznaczony do montażu na okno jeszcze przed jego zamontowaniem.
Wszystkie systemy rolet służą poprawie bilansu energetycznego, pozwalają obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zabezpieczają przed nagrzaniem pomieszczeń. Każdy z systemów ma inne właściwości cieplne. Najcieplejszym rozwiązaniem są systemy, które nie wymagają ingerencji w konstrukcję nadproża, ani okna.
Skrzynki i prowadnice w każdym z systemów są inne, natomiast pancerze, w każdym systemie są wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką, które oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej.

Moskitiery

Drzwi ramkowe

Moskitiera drzwiowa ramkowa to model o najwyższej jakości spośród drzwi siatkowych. Posiadamy w swojej ofercie 2 typy moskitier drzwiowych. Każdy z nich jest skonstruowany z mocnych profili aluminiowych z wewnętrznymi narożnikami co czyni je rozwiązaniami na długie lata.
Typ 1 może występować w kolorach: biały, brązowy, antracytowy, złoty dąb, orzech , winchester, mahoń.
Typ 2 może występować w kolorach: biały, brązowy, antracytowy, złoty dąb, orzech, winchester.Możemy również polakierować moskitierę na dowolny kolor z palety RAL. Moskitiera Typu 2 może również być wyposażona w ościeżnicę, a także w wyjście dla małych zwierząt. Każdy typ może być również wyposażony we wzmocnioną siatkę oraz zawiasy z samozamykaczem.

Okienne ramkowe

Najbardziej popularne rozwiązanie, które szczelnie przylega do okna zapobiegając przedostawaniu się owadów do pomieszczeń. Montuje się ją do ramy okiennej za pomocą blaszek lub uchwytów sprężynowych- bez potrzeby wiercenia otworów w ramie okiennej.Występuje w kolorach: biały, brązowy, antracytowy, orzech, złoty dąb, mahoń, winchester, dąb bagienny. Możemy również polakierować moskitierę na dowolny kolor z palety RAL.Siatka może być szara lub czarna. Posiadamy w swojej ofercie również moskitierę ramkową do okien aluminiowych.

Plisowane

Moskitiera plisowana to nowoczesne rozwiązanie, które charakteryzuje się:
trwałą i wytrzymałą konstrukcją z ekstrudowanego aluminium
oszczędnością miejsca dzięki plisowanej siatce
niskim progiem ułatwiającym przechodzenie
maksymalną szerokością nawet do 4 m, a w przypadku zastosowania podwójnej wersji aż do 6mMoskitiera występuje w kolorach: biały, brązowy, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester.
Możemy ją również polakierować na dowolny kolor z palety RAL.

Rolowane

Występują w wersji pionowej oraz poziomej i mogą zasłaniać zarówno okna, jak i drzwi. Często są stosowane do zakrycia okien dachowych.Występuje w kolorach: biały, brązowy, antracyt, orzech, złoty dąb, winchester.
Moskitiery możemy również polakierować na dowolny kolor z palety RAL.Jako opcję można zastosować spowalniacz, żeby zwiększyć komfort użytkowania moskitiery.

Przesuwane

Moskitiera przesuwna najczęściej jest stosowana do okien przesuwnych typu HST lub podnoszono-przesuwnych PSK. Może występować w wielu wariantach, w zależności od ilości torów oraz ilości ram przesuwnych, które chcemy zastosować.Moskitiera dostępna w kolorach: biały, ciemnobrązowy, antracytowy, złoty dąb, orzech, winchester.
Możemy ją również polakierować na dowolny kolor z palety RAL.

Żaluzje fasadowe


Żaluzje fasadowe (zewnętrzne) są nowoczesną i elegancką osłoną okienną mocowaną na zewnątrz fasady budynku. Lekka i prosta budowa doskonale zafunkcjonuje w zabudowie jednorodzinnej jak nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami.Żaluzje fasadowe Fart Produkt chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem, a także, dzięki walorom estetycznym, wpływają na jego zewnętrzny wygląd, często będąc elementem dopełniającym estetycznie projekt fasady.

Bramy Garażowe

Bramy garażowe przeznaczone są do użytku w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Bramy garażowe segmentowe otwierają się pionowo, po otwarciu zostają pod stropem, dzięki czemu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy minimalnym nadprożu 70 mm. Bramy obsługiwane są za pomocą pochwytów i linki lub (za dopłatą) napędu elektrycznego. Dzięki odpowiedniej budowie paneli, a także uszczelnieniu na całym obwodzie trwałymi uszczelkami, nasze bramy zapewniają . doskonałą izolacje termiczną.

Budowa

Głównymi elementami konstrukcji bramy garażowej są: pancerz, zespół nośny oraz zespół napędowy. Konstrukcja nośna bramy jest wykonana ze stali ocynkowanej ogniowo. Jej najważniejszymi elementami są prowadnice pionowe i poziome – to w nich porusza się pancerz bramy. Kluczowym elementem zespołu napędowego jest wał wyposażony w sprężyny skrętne, których zadaniem jest kompensacja ciężaru pancerza bramy. Ich wytrzymałość to ponad 15 tys. cykli, czyli 15 lat bezawaryjnej i stabilnej pracy bramy.

Pancerz bramy

Bramy garażowe segmentowe otwierają się pionowo, po otwarciu zostają pod stropem, dzięki czemu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy minimalnym nadprożu 70 mm. Bramy obsługiwane są za pomocą pochwytów i linki lub (za dopłatą) napędu elektrycznego. Dzięki odpowiedniej budowie paneli, a także uszczelnieniu na całym obwodzie trwałymi uszczelkami, nasze bramy zapewniają . doskonałą izolacje termiczną.

Komfort

KomfortDla osób ceniących komfort oferujemy bramy garażowe z napędem elektrycznym. Nie musisz opuszczać swojego samochodu, żeby otworzyć lub zamknąć bramę.

Bezpieczeństwo i trwałość

Wszystkie nasze bramy są wyposażone w sprężyny skrętne oraz solidna konstrukcję wykonana ze stali ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu charakteryzują się długoletnią, bezawaryjną i stabilną pracą. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców.

Ciepło i termoizolacja

Doskonałą izolację termiczną zapewniają panele o grubości 40 mm wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, powlekanej poliestrem, wypełnione pianką poliuretanową. Nasze bramy są uszczelnione na całym obwodzie, trwałymi uszczelkami dzięki czemu do garażu nie przedostaje się wiatr, czy deszcz, a dolna uszczelka niweluje nierówności podłoża.

Oszczędność miejsca

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę i kładą się pod stropem. Dzięki temu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne nasze bramy mogą być montowane już przy nadprożu i wysokości od 70 mm.

Panele

Panele występują w trzech typach przetłoczeń: bez przetłoczenia, wysokie, niskie, oraz dwóch typach struktury powierzchni: drewnopodobna (woodgrain) i gładka (smooth). Panele bramy są malowane od zewnątrz. Od wewnątrz występują zawsze w kolorze białym. Standardowymi kolorami są: biały RAL 9010, brązowy RAL 8014, antracyt RAL 7016, szary RAL 7040. Za dopłatą jest możliwość poszerzenia palety kolorów.

Skorzystaj z porady specjalisty

Zapraszamy do naszego salonu w Toruniu, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje produktów do wykończenia mieszkań i domów.
Nasi specjaliści doradzą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań.

Kontakt