Fasady

Aluminiowe systemy fasadowe to kompletna oferta spełniająca najnowsze wymagania budownictwa energooszczędnego, wpasowująca się w estetykę współczesnej architektury. Szeroka gama profili fasadowych to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie rynku budowlanego.

Przejdź do katalogu

Wodoszczelność

Izolacja termiczna

Odporność na uderzenia

Przepuszczalność powietrza

System

Aluminiowe systemy fasadowe służą do konstruowania przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe itp.

Konstrukcja

Fasady z aluminium używane są także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich niepowtarzalnego klimatu i komfortu dla użytkowników.

Technologia

Oferowane produkty charakteryzują się jednym z najwyższych parametrów technicznych wśród aluminiowych systemów fasadowych dostępnych na rynku, idealnie odpowiada zatem potrzebom budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

MB-TT50

Ściana słupowo-ryglowa o wysokiej izolacyjności termicznej
Sprawdź

MB-SR50N RW

Okno dachowe
Sprawdź

MB-SR50N PL

"Pozioma linia"
Sprawdź

EXTRABOND

System ściany wentylowanej
Sprawdź

MB-WG60

System ogrodów zimowych
Sprawdź

Skorzystaj z porady specjalisty

Zapraszamy do naszego salonu w Toruniu, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje produktów do wykończenia mieszkań i domów.
Nasi specjaliści doradzą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań.

Kontakt