Drzwi

Wszyscy doskonale wiedzą jak ważną rolę w każdym domu pełnią drzwi. Stanowią one role domowego ogniska po przekroczeniu którego możemy poczuć się bezpiecznie. Nawiązując do klasycznych wzorów chcemy zaoferować Państwu asortyment najlepszej jakości w świetnej cenie. Dostępna ilość wzorów i gama kolorystyczna zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
Posiadamy zarówno drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi.

Przejdź do katalogu

Wejściowe

Techniczne

Szklane

Składane

Przesówne

Płytowe

Ramowe

Ościerznice

Akcesoria

Technologia

Direct

Metoda opłaszczowania krawędzi przylgi skrzydła okleinami o dużej twardości i małej elastyczności. Pozwala nam to pokrywać krawędź czołową i wewnętrzną okleinami CPL i HPL o grubości nawet do 0,8mm.

Laser

Laserowe łączenie obrzeży - niemieckiej firmy REHAU (ABS o grubości od 1 do 3 mm). Jako efekt otrzymujemy bezspoinowe połączenie materiałów na krawędzi skrzydła drzwiowego, wyższą jakość produktu oraz podwyższone walory estetyczne.

Print

Nieograniczone możliwości nadruków najwyższej jakości w połączeniu z utwardzaniem powłoki drukowanej metodą UV, którą można zabezpieczyć lakierem wysokopołyskowym lub matowym.

Skorzystaj z porady specjalisty

Zapraszamy do naszego salonu w Toruniu, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje produktów do wykończenia mieszkań i domów.
Nasi specjaliści doradzą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań.

Kontakt